Memur ne fark alacak?

Memur ne fark alacak?
Türkiye Kamu-Sen, memurların özel hizmet tazminat oranlarındaki artışı hesapladı!Abone ol

Türkiye Kamu-Sen, memurların özel hizmet tazminat oranlarındaki artış doğrultusunda aylıklara uygulanacak fark miktarlarını belirledi.

Türkiye Kamu-Sen'den yapılan yazılı açıklamada, oranların, Türkiye Kamu-Sen'in Araştırma-Geliştirme Merkezi'nce hazırlandığı ifade edildi.

Araştırmaya göre, gastric sleeve istanbul kostnad kadroları teknik hizmetler sınıfında bulunan ve fiilen görev yapanlardan başmühendis, başmimarların maaşlarında 153 YTL 96 YKr, il müftü yardımcısı ve ilçe müftü yardımcısı kadrosunda bulunanlardan 1. dereceden ücret alanların maaşlarında ise 101 YTL 29 YKr artış oldu.

Yüksek mühendis, mühendis, yüksek mimar, mimar, bölge plancısı ve şehir plancılarından 1-4. derecelerde bulunanların maaşları 141 YTL 81 YKr, diğer derecede çalışanların maaşları ise 129 YTL 66 YKr tutarında arttı.

Jeolog, hidrolog, hidrojeolog, jeofizikçi, kimyager, fizikçi, jeomorfolog, arkeolog, matematikçi, istatistikçi, astronom, tütün eksperi olanlarla, 29 Nisan 1992 tarih ve 3795 sayılı kanuna göre teknik öğretmen olarak görev yapanlardan 1-4. derecelerden ücret alanların maaşlarında 60 YTL 78 YKr, diğer derecelerden aylık alanların maaşlarında ise 48 YTL 62 YKr artış oldu.

Din hizmetleri sınıfına dahil kadrolarda çalışanlardan yükseköğrenim mezunu olup da 1-4. dereceler ile diğer derecelerde çalışanların maaşlarındaki artış 101 YTL 29 Ykr, İmam Hatip Lisesi mezunlarından 1-4. dereceler ile diğer derecelerde çalışanların maaşlarındaki artış da 101 YTL 29 Ykr olarak belirlendi.Kategori : ÇALIŞMA HAYATI