TMSF Türkçe TVyi sattı

TMSF Türkçe TVyi sattı
TMSF, elindekileri bir bir çıkarmaya başladı. TMSF bugünde Türkçe TV'yi ihale etti.Abone ol

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 350 bin YTL muhammen bedel ile satışa çıkarılan Türkçe TV, 8 milyon 500 bin YTL'ye Palmiye Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ihale edildi.

Türkçe TV'nin uydu lisans hakkı ve kablolu yayın lisansı satış ihalesi, Esentepe'deki T ג'ורג'יה קיבה מיני מעקף הרופא הטוב ביותר MSF binası konferans salonunda gerçekleştirildi.

İhaleye, Palmiye Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., Dinamik Radyo Televizyon A.Ş., Başak Televizyon ve Radyo Yay. A.Ş., Beyaz İletişim
A.Ş., Paragon Televizyon Yayın Hizmetleri A.Ş., Kanalspor TV ve Radyo
Yayıncılık A.Ş., Kanalspor TV ve Radyo Yayıncılık A.Ş., Avrupa Elektronik Yayıncılık A.Ş., Gündem İletişim Yay. ve Tanıtım Hizmetleri
A.Ş. ile Dost Radyo TV ve Reklamcılık A.Ş. katıldı.

Kanalspor TV ve Radyo Yayıncılık A.Ş., Gündem İletişim Yay. ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş., Avrupa Elektronik Yayıncılık A.Ş. ve Palmiye Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin artırımı sonucu ihale bedeli 1 milyon 500 bin YTL'ye ulaştı. Bu bedelden sonra sadece Kanalspor TV ve Radyo Yayıncılık A.Ş. ile Palmiye Yayıncılık A.Ş. artırımda bulundu. İhalede toplam 279 defa pey sürüldü.

Türkçe TV uydu yayın lisansı ve kablolu yayın lisansı, 8 milyon 500 bin YTL ile en yüksek teklifi veren Palmiye Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ihale edildi.

Rekabet Kurumu'nun uygun görüşünün gelmesi ve Fon Kurulu'nun
onaylaması ile satış işlemi sonuçlanacak.
Kategori : GÜNCEL